Trwa zwycięska passa Narwi. Wyniki i tabela A Klasy

Piłka nożna 06 maja 2019 1 Komentarz

Siódme zwycięstwo z rzędu zanotowała ekipa Narwi Ostrołęka w A Klasie ciechanowsko-ostrołęckiej. Ciekawie było także w pozostałych meczach z udziałem drużyn z regionu.

Zaczynamy od meczu Narwi z Rzekunianką Rzekuń. Pierwszy gol w tym meczu padł w 34. minucie, piłkę do bramki zespołu z Rzekunia wpakował obrońca Paweł Skarzyński, dla którego był to już kolejny gol w tej rundzie. W drugiej połowie wiele się zmieniło. W 67. minucie Daniel Przywojski dał wyrównanie Rzekuniance, a osiem minut później Radosław Popieniek z Narwi otrzymał drugą żółtą kartkę, co oznaczało przedwczesną wizytę w szatni.

Narew nie zamierzała jednak się poddać i w 90. minucie dopięła swego. Adrian Piersa strzelił zwycięską bramkę, przedłużając passę ostrołęckiej drużyny do siedmiu zwycięstw z rzędu.

Jak spisały się inne drużyny z naszego regionu? Aldo Bartnik Myszyniec nie dał szans Pełcie Karniewo, wygrywając aż 5:1 (gole: Bałdyga 2, M. Szymański, T. Murach, Majewski). Świt Baranowo stoczył wyrównany bój z Wąsewem, ostatecznie zakończony minimalną porażką 3:4 (gole: Dobrzyński 2, Tabaka). Z kolei Kurpik Kadzidło uległ GKS Pokrzywnica 1:4 (gol: Ł. Staśkiewicz).