Trwa zwycięska seria ostrołęckich koszykarzy

Koszykówka 26 lutego 2017 0 Komentarzy

Koszykarze Met-Plast Kolor Ostrołęka w drugiej rundzie Miejskiej Ligi Koszykówki w Łomży są niezwyciężeni. Kolejne dwa spotkania zakończyli swoimi wygranymi i awansowali w ligowej tabeli. Zobacz wyniki.

5 lutego gracze z Ostrołęki zmierzyli się z ekipą Blue Basket. Pierwsza kwarta była niezwykle wyrównana, ale już w drugiej odsłonie ostrołęczanie wygrali 12:3, zyskując większą przewagę. Dalej Met-Plast Kolor kontrolował boiskowe wydarzenia i zwyciężył 60:40. Najskuteczniejszymi graczami Ostrołęki byli Szymon Pliszka i Konrad Szuster - po 19 pkt.

Dwa tygodnie później doszło do rewanżu z Żubrami Zambrów. Na półmetku meczu pięcioma punktami prowadzili zambrowianie, ale kolejne minuty należały już do Ostrołęki. Ostateczny wynik to 56:46 dla ostrołęczan, co oznaczało szóste z rzędu zwycięstwo w rundzie zasadniczej, a przypomnijmy, że ostrołęcka drużyna rozpoczęła sezon od trzech porażek.

Met-Plast Kolor zasiada w fotelu lidera, ale ma jeden mecz więcej od większości pozostałych rywali. Tabela wyrówna się dziś, gdyż w planach są dwa spotkania przeciwników ostrołęckiej drużyny. Jak skończy się sezon dla ostrołęckich koszykarzy? Przeczytacie o tym w serwisie eOstrołęka.