Trzy gole w drugiej połowie. Narew II lepsza od Różana [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 30 października 2022 1 Komentarz

Narew II Ostrołęka pokonała FC 2012 Różan 3:0 w spotkaniu 11. kolejki A Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Wygrana mogła być nawet bardziej okazała, ale najważniejsze są trzy punkty dla drużyny trenera Łukasza Bałazego.

Wszystkie gole w meczu Narwi II z Różanem obejrzeliśmy w drugiej połowie. Najpierw na listę strzelców w 57. minucie wpisał się Kacper Ciecierski, ten sam zawodnik strzelił w 65. minucie na 2:0. Wynik ustalił Kacper Bąk w 78. minucie, uprzedzając Sebastiana Szczechowiaka, który interweniował poza polem karnym.

Narew miała jeszcze kilka fantastycznych okazji, ale wynik się już nie zmienił. Narwianie wygrali po raz siódmy w sezonie i utrzymują się w górnej części tabeli.

Narew II zagrała w składzie: Łaszczych – Żyznowski (76. Miłoszewski), Szmigiel (30. Babicz), Gocłowski, Kubeł – Bieńkowski (58. Bąk), Banach, Sadowski – Jastrzębski (86.Opęchowski), Ciecierski (81. Grodzki), Karwowski (78. Sadłowski).