Trzy medale Siódemki w stolicy

Lekkoatletyka 21 listopada 2022 0 Komentarzy

W sobotę 19 listopada odbyły się w Warszawie na obiektach Akademii Wychowania Fizycznego Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w Biegach Przełajowych. Zawodnicy Siódemki wywalczyli 3 medale: 2 srebrne i 1 brązowy.

Srebrny medal na dystansie 2,7 km w kategorii seniorów zdobył Karol Rogoziński. Taki sam medal ale na 3,3 km w kategorii U-16 wywalczyła Kornelia Rusiłowicz. Medal brązowy na 2,7 km w kategorii seniorek zdobyła Martyna Budziłek.

Czwarty na 2700 w kategorii U-16 był Artur Mrozek, a szósty w tym samym biegu Szymon Sala. W biegu na 2,7 km w kategorii U-18 Małgorzata Wierzbowska wywalczyła 5. miejsce.

Na 1300m w kategorii U-16 wystartowały także Aleksandra Kubeł i Oliwia Półtorak.

Za tydzień w Oleśnie Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych.