Trzy punkty w Wielką Sobotę. Troszyn ograł Mszczonowiankę [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 08 kwietnia 2023 0 Komentarzy

KS CK Troszyn pokonał Mszczonowiankę Mszczonów 4:2 w meczu 22. kolejki IV ligi mazowieckiej. W Wielką Sobotę kibice w Troszynie obejrzeli naprawdę ciekawe widowisko.

Sporo emocji przyniosła szczególnie pierwsza połowa. Rozpoczęła się od... szybkiego prowadzenia gości po golu Konrada Szkopińskiego i równie szybkiego wyrównania za sprawą Edgardo Ruiza, po asyście Jakuba Tyski. Już koło 10. minuty było 1:1, a to był dopiero początek.

Po ponad pół godzinie gry bramkę na 2:1 strzelił Kacper Matusiak, wykorzystując asystę Ruiza. Wydawało się, że z takim wynikiem piłkarze zejdą na przerwę, ale... padły jeszcze dwa gole. Najpierw goście - Sebastian Czapa, a na koniec jeszcze gospodarze za sprawą Jakuba Tyski przy asyście Juniora. Do przerwy prawdziwy rollercoaster i 3:2 dla KS CK Troszyn.

W drugiej połowie doczekaliśmy się tylko jednego gola i to na sam koniec meczu: nowy nabytek KS CK Oleksandr Luchyk strzelił na 4:2, ustalając tym samym wynik tego spotkania.

KS CK Troszyn - Mszczonowianka Mszczonów 4:2 (3:2)

KS CK: Subczyński - Sitek, Szyszkowski, Gąska, Karabin (90' Bajor) - Pragacz, Ruiz, Wierzbowski (70' Luchyk) - Junior, Matusiak (63' Woźnica), Tyska J. (76' Hlyvyi)

Tym samym w świąteczny nastrój Troszyn wchodzi z 47 punktami w 22 meczach po odniesieniu zwycięstwa nr 14 w tym sezonie. Oznacza to trzecie miejsce i bezpieczną przewagę nad czwartym Mazurem Karczew, która obecnie wynosi aż 8 punktów.