Turniej gimnastyki w Bee Hero. Wysoki poziom i duże emocje [WIDEO, ZDJĘCIA]

Inne 21 listopada 2021 1 Komentarz

To był dzień pełen sportowych emocji w Bee Hero Sports Center w Ostrołęce. Krajowy turniej gimnastyki zgromadził blisko 150 zawodników i zawodniczek z całej Polski. Zawody prowadzone były w wyjątkowej oprawie i stały na wysokim poziomie.

Młodzi gimnastycy, wraz ze swoimi rodzicami, licznie stawili się w Bee Hero, by zaprezentować zdobyte przez siebie umiejętności. Przyjechali z całej Polski! 

Wystąpili zawodnicy z Opola, Jastrzębia-Zdroju, Rybnika, Łodzi, Kielc i oczywiście z Ostrołęki - reprezentanci Bee Hero. Oceniali ich sędziowie: trzykrotny złoty medalista Pucharu Świata i brązowy medalista Mistrzostw Europy w gimnastyce sportowej Adam Kierzkowski oraz wielokrotna mistrzyni Polski, uczestniczka igrzysk europejskich i uniwersjady Gabriela Janik-Sasnal.

Na najlepszych zawodników i zawodniczki czekały medale i statuetki, każdy uczestnik otrzymał też dyplom.

Turniej pokazał, że gimnastyka to sport nie tylko kształtujący sylwetkę, ale i elegancję ruchu. Uczestnicy turnieju pokazali wytrzymałość i zręczność, wykonując wiele widowiskowych ćwiczeń. Jeżeli chcecie, by wasze dzieci również zdobyły takie umiejętności, to warto podkreślić, że Bee Hero będzie do tego dobrym miejscem (zajęcia gimnastyki są prowadzone już od 4. roku życia)

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Wideo do artykułu:
Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:

Komentarze

...
22:23, 21 listopada 2021

Covid

Covid

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.