Turniej Masters: Pełna pula dla Jordana Czapskiego!

Tenis ziemny 01 października 2013 Komentarzy

Jordan Czapski wygrał finałowy Turniej Masters i okazał się bezapelacyjnie najlepszym zawodnikiem całego sezonu tenisowego na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. W finale turnieju Czapski okazał się lepszy od Daniela Dąbrowskiego.

Finał zakończył się wynikiem  6:3, 7:6 (7:4) na korzyść Czapskiego. W meczu o trzecie miejsce Krzysztof Bułkowski po trzysetowej batalii okazał się lepszy od Mateusza Matyczaka 6:4, 4:6, 6:3. Na kolejnych lokatach w finałowych zawodach Masters uplasowali się: Rafałowi Wyrębkowi, Maciej Leonarski, Jędrzej Nowak i Marek Dawidczyk.

Przypomnijmy, że Czapski zwyciężył także w Ostrołęckiej Lidze Tenisa Ziemnego. Więcej informacji na temat tenisa z Ostrołęki na stronie internetowej OST pod adresem www.tenis-ostroleka.pl.