Turniej oldbojów w Obierwi. Strzelono 49 bramek

Piłka nożna 12 października 2021 1 Komentarz

W niedzielę 10 października w Obierwi odbył się turniej piłki nożnej oldbojów z udziałem czterech drużyn. Zwyciężyła ekipa LZS Łęg Przedmiejski. 

W niedzielę 10 października w Obierwi odbył się turniej piłki nożnej oldbojów z udziałem czterech drużyn. Zwyciężyła ekipa LZS Łęg Przedmiejski. 

Grano systemem "każdy z każdym" 2x10 min ze zmianą stron. Turniej był bardzo wyrównany, ogółem strzelono 49 bramek, a bramkarze stawali się bohaterami meczów. Ostateczna kolejność drużyn: LZS Łęg Przedmiejski, Black&White Olbojs, Kolesie Kadzidło, LZS Obierwia. Drużyna z Obierwi, jako gospodarz turnieju otrzymała statuetkę drużyny fair play. W klasyfikacjach indywidualnych statuetkę dla najlepszego bramkarza otrzymał Mariusz Parda (Black&White). Najlepszym strzelcem mogli zostać zdobywcy 6 bramek: Arkadiusz Szczubełek, LZS Łęg Przedmiejski i Tomasz Gwiazda, Black&Wihite. Obaj ocenili swoją grę i Tomek uznał, że statuetka należy się Arkowi i tak się stało, co jeszcze raz podkreśliło dobrą atmosferę tego niedzielnego turnieju. Najlepszym zawodnikiem turnieju zgodnie i zasłużenie wybrano Michała Kaczyńskiego z Kolesi Kadzidło. Nagrody rzeczowe (piłki), puchary i statuetki wręczyła dyr. Agnieszka Szczubełek wraz z sędziami

- informują "Wieści Gminne".

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
21:40, 12 października 2021

Kibic

Oby więcej takich turneji  

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.