zdjecie 1166
zdjecie 1166

Turniej Otwarcia w Ostrołęce z udziałem znanych tenisistek

Tenis ziemny 29 kwietnia 2017 4 Komentarze

- Turniej tenisowy, jakiego w Ostrołęce jeszcze nie było - tak zapowiadają zbliżające się zawody otwarcia kortów tenisowych przy ul. Hallera członkowie Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego. Jedną z głównych atrakcji będzie mecz pokazowy w wykonaniu dwóch znakomitych i doskonale znanych kibicom tenisistek.

Turniej Otwarcia zaplanowany został na termin 13-14 maja i odbędzie się na niedawno wyremontowanych kortach ziemnych przy ulicy Hallera. Jak zapowiadają organizatorzy, będzie to impreza z dużym rozmachem, o czym świadczy też lista zaproszonych gości. Oprócz zawodników uczestniczących w turnieju, na kortach w Ostrołęce pojawią się też Klaudia Jans-Ignacik i Marta Domachowska. Obie panie są doskonale znane kibicom tenisa w naszym kraju. Choć zakończyły już swoje kariery, nadal działają w celu popularyzacji tej dyscypliny sportu.

Wystarczy tylko dodać, że Marta Domachowska to dawniej "pierwsza rakieta" Polski, finalistka turniejów w Seulu, Strasburgu i Memphis, a także zwyciężczyni turnieju w Canberrze w grze podwójnej. W rozgrywkach juniorskich dwukrotnie była półfinalistką turniejów wielkoszlemowych. Klaudia Jans-Ignacik specjalizowała się w grze podwójnej, w parach wygrywała turnieje w Marbelli, Stasburgu i Montrealu, doszła także do finału French Open 2012 w grze mieszanej w parze z Santiago Gonzalezem.

Obie panie zawitają do Ostrołęki już 14 maja, a przed meczem finałowym turnieju same zaprezentują swoje umiejętności, rozgrywając dla zgromadzonej publiki mecz pokazowy. Turniej zorganizowany zostanie pod patronatem prezydenta Ostrołęki Janusza Kotowskiego i będzie wkomponowany w Dni Ostrołęki 2017. Więcej o turnieju przeczytacie już wkrótce w portalu eOstroleka.pl, który objął patronat medialny nad zawodami.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
13:34, 29 kwietnia 2017

Ja

"Wystarczy tylko dodać, że Marta Domachowska to dawniej "pierwsza rakieta" Polski, finalistka turniejów w Seulu, Strasburgu i Memphis, a także zwyciężczyni turnieju w Canberrze w grze podwójnej."   ---   a teraz chałturzy po wioskach.


...
14:33, 29 kwietnia 2017

qwerty

Janowicz-Przysiężny to było by można pooglądać i się uczyć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


...
15:14, 29 kwietnia 2017

Gość

No co wy chcecie, jak na taką wioskę jak Ostrołęka to całkiem nieźle. Marta Domachowska to znana tenisistka, kiedyś na topie w Polsce. Dotychczas tenis w Ostrołęce kojarzył mi się z turniejami 50 letnich dziadków, a wygląda to coraz lepiej i widać tu pracę zarządu


...
10:02, 30 kwietnia 2017

gosc

mecz pokazowy kiedyś w dubaju był na wieżowcu, mecze pokazowe są robione w różnych miejscach ja bym zaproponował mecz pokazowy na Ostrołeckim moście to by było wydarzenieSerwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.