zdjecie 2298
zdjecie 2298

Turniej Trzech Króli w Kadzidle dla GLKS Lelis

Piłka nożna 09 stycznia 2017 1 Komentarz

Zespół GLKS Lelis zwyciężył w świątecznym Turnieju Trzech Króli, który rozegrano 6 stycznia w Kadzidle. W kadzidlańskiej hali obserwować mogliśmy najlepszych piłkarzy z całego regionu.

Zespół GLKS Lelis zwyciężył w świątecznym Turnieju Trzech Króli, który rozegrano 6 stycznia w Kadzidle. W kadzidlańskiej hali obserwować mogliśmy najlepszych piłkarzy z całego regionu.

W rozgrywkach pojawiły się zespoły m.in. z Ostrołęki, Kadzidła, Baranowa, Obierwi, Olszewki, Myszyńca, Zbójnej, Lelisa, Przasnysza, Pienic, Łysych, Goworowa, Szczytna czy Piecek. Łącznie do rywalizacji zgłosiły się aż 24 zespoły.

Z każdej sześciozespołowej grupy dwie ekipy wychodziły do ćwierćfinałów. Z grupy A ta sztuka udała się KGB Ostrołęka i Świtowi Baranowo, z grupy B - Stacji Paliw Deptuła i Szamanom Łyse, z grupy C - Spółce ZOO Łyse i GLKS Lelis, a z grupy D - Tartakowi Grab Bud Pienice i MMWM Ostrołęka.

W półfinałowych starciach doszło do derbów Ostrołęki oraz powiatu. W derbach naszego miasta spotkały się ekipy KGB i MMWM - lepsi okazali się Ci pierwsi zwyciężając 1:0. Jeden gol padł również w meczu Świtu Baranowo z GLKS Lelis - strzelili go piłkarze z Lelisa, tym samym meldując się w finale. Jeszcze przed finałem rozegrano mecz o trzecie miejsce, w którym MMWM Ostrołęka wygrał po rzutach karnych ze Świtem Baranowo. W spotkaniu finałowym GLKS Lelis wygrał z KGB Ostrołęka 2:0.

Najlepszym strzelcem rozgrywek został Błażej Nicewicz ze Spółki ZOO Łyse - zdobył on siedem bramek. Najlepszym bramkarzem turnieju wybrano Marcina Darmochwała ze Świtu Baranowo. Poniżej skrócone wyniki rywalizacji.

Ćwierćfinały:
KGB Ostrołęka - Stacja Paliw Deptuła 2:0
Świt Baranowo - Szamany Łyse 1:0
Spółka z o.o. Łyse - MMWM Ostrołęka 2:3
Tartak Grab-Bud Pienice - GLKS Lelis 0:4

Półfinały:
KGB Ostrołęka - MMWM Ostrołęka 1:0
Świt Baranowo - GLKS Lelis 0:1

Mecz o 3 miejsce:
MMWM Ostrołęka - Świt Baranowo 1:1 k. 3-2

Mecz finałowy:
KGB Ostrołęka - GLKS Lelis 0:2

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
19:35, 09 stycznia 2017

ben

kto grał w składzie lelisa?Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.