Turniejowe zakończenie roku. Siatkarki Nike grały w Grudziądzu i Rawie Mazowieckiej

Siatkówka 06 stycznia 2020 0 Komentarzy

2019 rok klub OTPS Nike Ostrołęka zakończył dwoma turniejami w kategoriach młodzieżowych. Młodziczki zagrały w Grudziądzu, juniorki - w Rawie Mazowieckiej. Zobacz, jak im poszło.

2019 rok klub OTPS Nike Ostrołęka zakończył dwoma turniejami w kategoriach młodzieżowych. Młodziczki zagrały w Grudziądzu, juniorki - w Rawie Mazowieckiej.

Ważnym sprawdzianem był turniej w kategorii młodziczek, jaki odbył się w dniach 28-29 grudnia w Grudziądzu. Młodziczki Nike rozegrały pięć meczów z wymagającymi rywalkami i ostatecznie zajęły czwarte miejsce w turnieju. Dodatkowo, Maja Sokołowska została najlepszą rozgrywającą turnieju. Najwartościowszą zawodniczką w zespole Nike wybrano Martynę Werpachowską.Grały też juniorki Nike - wzięły one udział w XXI Ogólnopolskim Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącej Rady Powiatu Rawskiego. Podopieczne trenera Tomasza Pakieły zajęły siódme miejsce, lecz warto dodać, że rywalizowały z absolutną krajową czołówką i kilka uznanych ekip (grało 12 drużyn) znalazło się w tabeli za ostrołęckim zespołem. Galerię zdjęć z turnieju znajdziecie tutaj.Siatkarkom ostrołęckiego klubu życzymy samych sukcesów w 2020 roku!

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.