Twierdza Rzekuń zdobyta przez Sonę. Kurpik z punktem [ZDJĘCIA, WYNIKI, TABELA]

Piłka nożna 08 kwietnia 2023 0 Komentarzy

Za nami kolejka ligi okręgowej rozegrana przed świętami Wielkanocy. Miło nie będzie jej wspominać Rzekunianka Rzekuń, która przegrała po raz pierwszy w tym sezonie na własnym boisku.

Przed własną publicznością zaprezentowała się Rzekunianka Rzekuń, mierząc się z Soną Nowe Miasto. Na bramki kibice musieli poczekać do drugiej połowy, choć obie drużyny wcześniej dość żwawo poczynały sobie na boisku. Ale w 65. minucie Szymon Pawlak dał prowadzenie Sonie, a parę minut później ten sam zawodnik je podwyższył. Rzekunianka zmniejszyła straty w samej końcówce za sprawą Kacpra Sokołowskiego, ale było już za późno na wyrównanie. Goście wygrali 2:1 i cieszyli się z kompletu punktów.

Kurpik Kadzidło przywiózł punkt z Ostrowi Mazowieckiej. Do przerwy w Ostrowi zespół z Kurpi prowadził 2:1 po golach Szymona Samsela i Przemysława Śnietki, w drugiej połowie gospodarze wyrównali i skończyło się podziałem punktów.