Udane pożegnanie jesieni w A Klasie

Piłka nożna 09 listopada 2016 Komentarzy

Ostatnia kolejka rundy jesiennej w A Klasie ciechanowsko-ostrołęckiej była bardzo udana dla drużyn z powiatu ostrołęckiego. Kurpik Kadzidło, Rzekunianka Rzekuń i Świt Baranowo zanotowały wyjazdowe zwycięstwa.

Rzekunianka już na samym początku meczu z Koroną Karolinowo strzeliła bramkę, jej autorem był Kamil Gontarz. Później było niezwykle emocjonująco. W 76. minucie padła bramka wyrównująca dla gospodarzy, gola samobójczego zapisano Marcinowi Tyszce, bramkarzowi Rzekunianki. Gol na 1:1 nie załamał jednak graczy z powiatu ostrołęckiego, już cztery minuty później zwycięskiego gola dla Rzekunia strzelił Arkadiusz Il.

Na wyjeździe zapunktował także Świt Baranowo. Podopieczni Wojciecha Gąski odnieśli pierwsze w tym sezonie wyjazdowe zwycięstwo za sprawą goli Krzysztofa Chodkowskiego i Rafała Ogonowskiego. Wygrał także Kurpik Kadzidło, zwycięstwo nad Mazowszem Jednorożec zapewnili Konrad Mamiński i Adrian Bednarczyk.

Najwyżej sklasyfikowaną drużyną z powiatu ostrołęckiego w A Klasie po rundzie jesiennej jest Kurpik Kadzidło. Podopieczni Łukasza Pokory zajmują 4. miejsce ze stratą pięciu punktów do liderującego Orła Sypniewo.

Korona Karolinowo - Rzekunianka Rzekuń 1:2 (0:1)

⚽ 0:1 Gontarz '1
⚽ 1:1 Tyszka (sam.) '76
⚽ 1:2 Il '80

RZEKUNIANKA: Tyszka - Białczak, Załęski, Piersa (50' Il), Olbryś, Jezierski (75' Lutrzykowski), Wysocki (80' Kowalczyk), Gontarz, Płaszczyński (65' Obuchowicz), Wołejszo, Pędzich.

Jutrzenka Unieck - Świt Baranowo 0:2 (0:1)

⚽ 0:1 Chodkowski '38
⚽ 0:2 R. Ogonowski '87

ŚWIT: Dobrzyński - Gładek, Gąska, Dawid, Zarjewski, Chodkowski (90' Bieńkowski), Rybka, Olender, Duszak, Michalak, R. Ogonowski (89' Abramczyk).

Mazowsze Jednorożec - Kurpik Kadzidło 1:2 (1:2)