Udane sparingi Narwi i Korony

Piłka nożna 09 sierpnia 2012 Komentarzy

Kolejne sparingi mają za sobą ostrołęccy piłkarze. Wczoraj Korona HiD Ostrołęka postawiła opór dużo wyżej notowanemu rywalowi i wywalczyła remis a Narew na kilka dni przed pierwszym meczem ligowym odniosła efektowne zwycięstwo z KS CK Troszyn.

Korona HiD, występująca w lidze okręgowej, podejmowała na własnym boisku ekipę Ostrovii Ostrów Mazowiecka, która znajduje się w hierarchii o ligę wyżej. Na boisku różnica nie była jednak widoczna, bo to Korona objęła prowadzenie i mimo, że na przerwę z prowadzeniem schodzili goście, to jednak w drugiej połowie za sprawą Pawła Dzbeńskiego Korona wyrównała i dowiozła remis do końca. Wcześniej dwiema bramkami dla ostrołęckiego klubu popisał się Michał Nosek i Korona HiD zremisowała z Ostrovią Ostrów Mazowiecka 3:3.

Ostrovia będzie pierwszym rywalem w lidze drugiego ostrołęckiego klubu - Narwi. Niebiesko-czerwoni zagrali w Troszynie z tamtejszym KS CK i odnieśli wysokie zwycięstwo 4:1 po bramkach Piotra Kubata, Piotra Strzeżysza, Szymona Nowaka i Tomasza Niedźwieckiego. Dla Narwi był to kluczowy sprawdzian przed ligowym spotkaniem z Ostrovią, które odbędzie się w najbliższą środę.