Udany koniec 2020 roku. Medale Squatiny na Pucharze Sprintu

Pływanie 05 stycznia 2021 1 Komentarz

Pływacy Squatiny Ostrołęka udanie zakończyli 2020 rok medalami podczas Pływackiego Pucharu Sprintu w Wyszkowie. 9-osobowa ekipa Squatiny przywiozła z zawodów 10 medali.

Dwa złote medale i puchar dla najlepszego zawodnika zdobył Kamil Szporak. Blanka Mulewska dołożyła złoty i srebrny medal, a Maja Barańska - srebrny i brązowy. Z kolei Weronika Jankowska zdobyła dwa brązowe medale, Paulina Bieżuńska i Mateusz Jankowski - po jednym srebrnym medalu.

Miejsca poza podium tym razem zajęli Jakub Bieżuński (dwukrotnie czwarty), Oliwia Charewicz (9. i 8.) i Kornelia Rusiłowicz (13. i 10.).