Udany koniec roku! Atleci z Ostrołęki na wieloboju w stolicy [ZDJĘCIA]

Inne 18 grudnia 2021 0 Komentarzy

„Na sportowo, czyli zdrowo” - właśnie w ten wspaniały i wesoły sposób zakończyli sezon startowy wieloboiści UKS Atleta Ostrołęka. Tym razem wybrali się ze swoimi skrzatami na podbój Warszawy, gdzie rozegrano Ogólnopolski Wielobój Atletyczny dla najmłodszych adeptów sztuki ciężarowej w kategoriach wiekowych do 10 i do 13 lat.

UKS Atleta Ostrołęka reprezentowali: Pola Larenta uczennica SP 4 Ostrołęka, Dariusz Makowski uczeń SP 10 Ostrołęka, Wojciech Bakuła SP Białobiel i Kacper Mróz SP Chudek. - Z roześmianymi buziami ostrołęczanie bardzo dzielnie rywalizowali z rówieśnikami - relacjonuje klub.

Jak przystało na zwycięzcę poprzednich edycji wielobojów kategorii wiekowej do 13 lat chłopców zwyciężył Kacper Mróz, nie dając szans swoim rywalom wygrywając wszystkie konkurencje ogólnorozwojowe i konkurencje podnoszenia ciężarów na technikę.

Drugą lokatę tym razem wywalczył Wojciech Bakuła, dotychczas niepokonany wieloboista kategorii wiekowej do 10 lat. Również wśród 10-latków bardzo ładnie zaprezentował się Dariusz Makowski, który pod wodzą swojego taty, dzielnie walczył o każdy metr i sekundę zdobywając cenne doświadczenie startowe plasując się na 4. pozycji.

Także z wielkim zaangażowaniem urocza Pola Larenta walczyła, o każdy punkt każdej konkurencji sportowej co pozwoliło na zajęcie 4. miejsca wśród 10-latek.

- 12 grudnia 2021 ostrołęccy Atleci gościli w obiektach sportowych UKS IMPULS WARSZAWA mieszczących się w Zespole Szkół Łączności. Opiekę sprawowali i do walki zagrzewali trener Zenon Grądzki i pan Piotr Małkowski jako rodzić, opiekun i kierowca. Serdeczne podziękowania składamy dla panów za opiekę i nieocenioną pomoc w dotarciu na zawody szczególnie rodzicom Darka - relacjonuje trener i sekretarz klubu Władysław Niedźwiecki.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.