zdjecie 8073

Udany koniec roku pływaków Squatiny

Pływanie 21 grudnia 2018 0 Komentarzy

W listopadzie i grudniu pływacy Squatiny Ostrołęka brali udział w zawodach pływackich, zdobywali kolejne medale i ustanowili nowe rekordy życiowe. Zobacz podsumowanie startów.

W listopadzie i grudniu pływacy Squatiny Ostrołęka brali udział w zawodach pływackich, zdobywali kolejne medale i ustanowili nowe rekordy życiowe. Zobacz podsumowanie startów.

17 listopada w Mławie odbyły się Ogólnopolskie zawody pływackie o Puchar Północnego Mazowsza na starcie zgromadziło się 35 klubów i ponad 500 startujących zawodników. Medale zdobyli:  Paulina Bieżuńska złoty na 50 m stylem klasycznym i Maja Barańska srebrny na 50 m stylem klasycznym.

9 grudnia w Ciechanowie odbył się Grand Prix z okazji 20 lecia klubu MPKS Orka Ciechanów w którym wystartowało ponad 400 zawodników z 26 klubów. Zawodnicy Squatiny wypadli bardzo dobrze. Startując tylko w jednym bloku zdobyli 10 medali i zanotowali kolejne wartościowe rezultaty. Medale zdobywali:
Kamil Szporak - 2 złote medale na 50m stylem klasycznym i motylkowym.
Maja Barańska - złoty na 50 m klasycznym.
Blanka Mulewska - złoty na 50 m klasycznym, srebrny na 50 m motylkowym.
Paulina Bieżuńska - 2 złote medale  na 50 m klasycznym i motylkowym.
Oliwia Charewicz - brązowy na 50 m dowolnym.
Weronika Jankowska - srebrny na 50 m klasycznym.
Jakub Bieżuński - brązowy na 50 m klasycznym.

15 grudnia w Warszawie odbyły się zawody pływackie z cyklu ,,Od młodzika do olimpijczyka’’, w których wystartowało ponad 900 zawodników z 69 klubów. Medale zdobyli i ustanowili nowe rekordy życiowe: Paulina Bieżuńska srebrny na 50 klasycznym i Kamil Szporak brązowy na 100 klasycznym.

W 2018 roku klub Squatina wystąpił w 17 imprezach pływackich rangi: okręgowej, ogólnopolskiej, międzynarodowej zdobywając łącznie 97 medali.  - Gratulujemy serdecznie osiągniętych wyników, zdobytych medali. Rodzicom i Urzędowi Miasta dziękujemy za pomoc i wsparcie - podkreślają trenerzy.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.