zdjecie 5496

Udany rewanż łomżyńskich samorządowców w Ostrołęce [WIDEO, ZDJĘCIA]

Piłka nożna 14 sierpnia 2016 Komentarzy

Samorządowcy z Łomży pokonali swoich kolegów po fachu z Ostrołęki aż 9:2 w meczu towarzyskim, jaki rozegrany został na stadionie przy ul. Witosa w Ostrołęce. Tym samym ekipa dowodzona przez prezydenta Mariusza Chrzanowskiego zrewanżowała się Kotowskiemu i spółce za ubiegłoroczną porażkę.

Samorządowcy z Łomży pokonali swoich kolegów po fachu z Ostrołęki aż 9:2 w meczu towarzyskim, jaki rozegrany został na stadionie przy ul. Witosa w Ostrołęce. Tym samym ekipa dowodzona przez prezydenta Mariusza Chrzanowskiego zrewanżowała się Kotowskiemu i spółce za ubiegłoroczną porażkę.

Wtedy na stadionie przy ul. Zjazd w Łomży ostrołęczanie wygrali 6:2. Prezydent Chrzanowski poprosił o rewanż, spotkanie doszło do skutku tym razem w Ostrołęce. Sędzia Beata Majewska - wbrew pozorom - miała sporo pracy, gdyż każdy z zawodników podszedł do tego meczu niezwykle ambitnie. W obu ekipach brylowali prezydenci - Janusz Kotowski tym razem musiał jednak uznać wyższość Mariusza Chrzanowskiego.

Pierwszą bramkę w niedzielnym meczu zdobył Wojciech Dobkowski i Ostrołęka prowadziła 1:0. Goście doprowadzili jednak do wyrównania i jeszcze przed przerwą wyszli na prowadzenie. Prawdziwy festiwal bramek oglądaliśmy jednak dopiero w drugiej połowie. Łomża strzeliła aż siedem goli, dzięki czemu zakończyła mecz z dorobkiem dziewięciu bramek. Gospodarzy stać było na jeszcze jedno trafienie - pięknego gola strzałem zza pola karnego zdobył Jakub Żmudziński.

Łomża pokonała Ostrołękę 9:2, ale oba samorządy kontynuują dobrą współpracę poza boiskiem. Obaj prezydenci po meczu zgodnie stwierdzili, że przydałoby się rozegrać jeszcze jedno spotkanie. Zapewnili także o ostrołęcko-łomżyńskiej przyjaźni, więc być może następnym razem doczekamy się starcia remisowego? Tymczasem zapraszamy do galerii zdjęć i wideo z niedzielnego spotkania.Samorządowcy Ostrołęki - Samorządowcy Łomży 2:9 (1:2)
Grano 2x30 min, sędziowała: Beata Majewska

⚽ 1:0 Dobkowski 20'
⚽ 1:1 Modzelewski (karny) 22'
⚽ 1:2 Prosiński 25'
⚽ 1:3 Modzelewski 33'
⚽ 1:4 Mieczkowski 35'
⚽ 2:4 Żmudziński 42'
⚽ 2:5 Laskowski 44'
⚽ 2:6 Chrzanowski 46'
⚽ 2:7 Laskowski 48'
⚽ 2:8 Modzelewski (karny) 54'
⚽ 2:9 Dzbeński (karny) 56'

OSTROŁĘKA: Janusz Kotowski (kapitan), Grzegorz Płocha, Jerzy Grabowski, Edward Górecki, Grzegorz Milewski, Marcin Grabowski, Jakub Żmudziński, Tomasz Niedźwiecki, Mariusz Mierzejewski, Wojciech Dobkowski, Robert Juchniewicz, Mariusz Nadrowski, Jarosław Gontarz.

ŁOMŻA: Mariusz Chrzanowski (kapitan), Grzegorz Zawada, Paweł Laskowski, Robert Płaza, Mariusz Konopka, Arkadiusz Jabłoński, Tomasz Tyl, Karol Dzbeński, Henryk Mieczkowski, Robert Lesicki, Karol Łupiński, Andrzej Stypułkowski, Andrzej Modzelewski, Zbigniew Prosiński, Artur Nadolny.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Wideo do artykułu:
Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:
Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.