Udany start Fight Academy! "Wracamy z trzema medalami" [ZDJĘCIA]

Sporty walki 20 września 2023 0 Komentarzy

W sobotę pięciu zawodników Fight Academy Ostrołęka rywalizowało podczas Mistrzostw Mazowsza kadetów i juniorów w kickboxingu w formule kicklight które odbyły się w Warszawie. - Wracamy z trzema medalami! - ogłosił ostrołęcki klub!

Jak wypadli reprezentanci Fight Academy?

  • Marcel Piersa po trzech pewnie wygranych walkach zostaje Mistrzem Mazowsza!
  • Mikołaj Piersa w swoim debiucie wygrywa walkę o wejście do strefy medalowej i przegrywa o wejście do finału zdobywając brąz!
  • Sebastian Jakubowski także zwycięża w pierwszej walce błyszcząc fenomenalnymi highkickami, w walce o finał ulega lepiej dysponowanemu rywalowi.
  • Kolejne doświadczenie zebrali podczas zawodów Dawid Jelito i Kornel Dębowski, zaprezentowali się bardzo dobrze tocząc równe walki.

Trener Arkadiusz Ludwiczak podsumowuje:

 Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszych reprezentantów, był to kolejny krok w budowaniu doświadczenia i cenna lekcja przed kolejnymi startami. Duże podziękowania należą się Wiktor Dmochowski i Mariusz Piersa za opiekę nad zawodnikami, sekundowanie w narożnikach, dopilnowanie szczegółów podczas zawodów, transport i poświęcony czas. Niebawem kolejne wyzwania, a wszystkich chętnych zapraszamy na treningi do naszych sekcji w nowej siedzibie, Hali Targowej Feniks 1 piętro.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.