Udany start OKKK w Białymstoku. Osiem medali!

Sporty walki 03 czerwca 2019 0 Komentarzy

Zawodnicy Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin spędzili Dzień Dziecka na IV Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushin IKO w Białymstoku. Był to szczęśliwy wyjazd, bo zakończony wysypem medali.

W zawodach brało udział blisko 400 zawodników z 33 klubów z 6 państw. Ostrołęcki KKK reprezentowało dziesięcioro zawodników, zdobyli oni osiem medali: jeden złoty, cztery srebrne i trzy brązowe. Na podium stanęły następujące osoby:

Natalia Wekwejt – kumite dzieci młodsze – 35kg

Pozostali zawodnicy - Jakub Mróz i Bartosz Parzych - przegrali swoje walki o wejście do strefy medalowej. Opiekunami i sekundantami byli: senpai Beata Opęchowska (która zadebiutowała również w roli sędziego maty), senpai Andrzej Święcki, senpai Darek Kukuć i senpai Kuba Niziński.