Udany start przed wakacjami. Pływaczki Piątki z rekordami

Pływanie 29 czerwca 2021 1 Komentarz

W sobotę 26 czerwca na nowoczesnym ośrodku MOSiR w Puławach, na basenie otwartym 50-metrowym,  odbyły się Otwarte Mistrzostwa o Puchar Prezydenta Puław w pływaniu, które zgromadziły ponad 400 zawodniczek i zawodników z 32 klubów pływackich. W tym zawodniczki Piątki Ostrołęka.

W sobotę 26 czerwca na nowoczesnym ośrodku MOSiR w Puławach, na basenie otwartym 50-metrowym,  odbyły się Otwarte Mistrzostwa o Puchar Prezydenta Puław w pływaniu,które zgromadziły ponad 400 zawodniczek i zawodników z 32 klubów pływackich. W tym zawodniczki Piątki Ostrołęka.

Zawodniczki UKS Piątka Ostrołęka Zuzanna Zecer i Oliwia Charewicz w ostatnich zawodach przed przerwą wakacyjną zostały najlepszymi pływaczkami w klasyfikacji końcowej: Zecer w roczniku 2012 oraz Charewicz w roczniku 2008.

Zuzia Zecer zdobyła dwa złote medale na 50 m stylem motylkowym z czasem 40,19 (rekord życiowy) oraz na 50 m stylem dowolnym z czasem 38,09.

Oliwia Charewicz zdobyła dwa srebrne medale na 50 m stylem dowolnym z czasem 30,31 (rekord życiowy) oraz na 200 m style dowolnym z czasem 2:25,15(rekord życiowy).

Prócz zdobytych pucharów i medali ostrołęczanki biły rekordy życiowe i udowodniły, że będą zaliczały się do czołówki w swoich rocznikach.