UEFA Region's Cup: Czterdziestu widzów na trybunach, pięć goli na boisku [ZDJĘCIA, VIDEO]

Piłka nożna 23 czerwca 2013 Komentarzy

W niedzielne popołudnie ostrołęccy kibice mogli oglądać emocjonujący pojedynek w ramach rozgrywek UEFA Region's Cup. Mecz między reprezentacjami związków piłkarskich z Mazowsza oraz Warmii i Mazur nie zgromadził jednak dużej publiczności - starcie obejrzało jedynie czterdzieści osób. Zobacz zdjęcia i video z meczu!

Na boisku działo się wiele. Amatorskie reprezentacje obu województw stworzyły ciekawe widowisko, nie zabrakło pięknych bramek i efektownych akcji. Do przerwy drużyna gospodarzy prowadziła 2:1. Bramki dla Mazowsza zdobyli Michał Złotkowski i Marek Uciński, dla gości z sąsiedniego województwa trafił Paweł Kowalewski.

W drugiej połowie sędziowie podyktowali dwa rzuty karne, po jednym dla każdej z drużyn. Wykonawcy "jedenastek" byli wyjątkowo skuteczni, więc zarówno MZPN jak i WMZPN zapisał na swoim koncie po jednej bramce. Dla gospodarzy trafił po raz drugi Złotkowski, na listę strzelców po stronie Warmińsko-Mazurskiej drużyny wpisał się, również po raz drugi, Paweł Kowalewski.

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej wygrał ten mecz 3:2. W drużynie gospodarzy kilkuminutowy występ zaliczył obrońca ostrołęckiej Narwi, Jakub Zalewski.

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej - Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej 3:2 (2:1)