UKS Clan na Mistrzostwach Mazowsza. Zofia Mrozek i Zuzanna Zalewska z medalami [ZDJĘCIA]

Lekkoatletyka 27 maja 2024 0 Komentarzy

25 maja 2024 w Młodzieszynie odbyły się Mistrzostwa Mazowsza U12 zorganizowane przez Warszawsko -Mazowiecki Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki i Gminę Młodzieszyn. Młodzi adepci królowej sportu z UKS Clan Ostrołęka wywalczyli trzy medale i kolejne rekordy życiowe i rekordy klubu.

Zofia Mrozek - uczennica SP2 Ostrołęka - zdobyła złoty medal w skoku wzwyż wynikiem 128 cm poprawiła swój rekord życiowy i rekord klubu, jak również zdobyła srebrny medal w biegu na 60 m przez płotki zwyciężając swoją serię wynikiem 11,88 s - poprawiła również swój rekord życiowy i rekord klubu.

Zuzanna Zalewska - SP2 Ostrołęka - zdobyła brązowy medal w rzucie piłeczką palantową wynikiem 28,40 m.

Zuzanna Lipka - SP Antonie - w skoku wzwyż pokonała poprzeczkę na wysokości 90 cm plasując się na siódmym miejscu oraz rekord życiowy na dystansie 300 m wynikiem 60,55 s

Veronica Bielska - SP Antonie - rzuciła piłeczką palantową na odległość 17,50 m.

Ponadto dziewczęta w składzie: Zuzanna Zalewska, Zuzanna Lipka, Veronica Bielska i Zofia Mrozek wystartowały w sztafecie 4×100 m, z wynikiem 71:008 sekund uplasowały się na ósmym miejscu.