UKS Clan Ostrołęka na mistrzostwach w Ciechanowie. Oto wyniki

Lekkoatletyka 21 września 2021 0 Komentarzy

18 września w Ciechanowie odbyły się Mistrzostwa Mazowsza U16 w lekkiej atletyce. UKS Clan Ostrołęka reprezentowało trzech zawodników. Jak im poszło?

Na dystansie 300 m wystartował Paweł Goździewski (II LO) wygrywając zdecydowanie swoją serię czasem 42.85s. Wynikiem tym ogółem uplasował się na 5. miejscu i ustanowił rekord klubu. W biegu na 1000 m wystartował Wiktor Wołosz (SP 1) i Konrad Dzwonkowski (II LO). Wiktor zajął 6. miejsce z czasem 3:26’36 ustanawiając rekord klubu w kategorii U16, Konrad zajął 7.  miejsce z czasem 3:28’07.