UKS Olimp nie dał szans warszawskiemu Plasowi [ZDJĘCIA]

Siatkówka 01 grudnia 2013 Komentarzy

UKS Olimp Ostrołęka pokonał Plas Warszawa 3:0 w meczu I ligi mazowieckiej kadetów. Siatkarze znad Narwi tylko w pierwszym secie prowadzili wyrównaną walkę z przyjezdnymi. Pozostałe partie były prawdziwą demonstracją siły i możliwości ostrołęckich kadetów.

W pierwszej partii podopieczni trenera Lucjana Łomacza pokonali Plas 26:24. Zwycięstwo w inauguracyjnym secie rodziło się w bólach, ale ostatecznie rozpoczęło ono dobrą passę ostrołęckich siatkarzy. W kolejnych setach nie pozostawili oni już wątpliwości tym, którzy nie wiedzieli która z drużyn jest lepsza.

Olimp wygrał drugiego seta 25:15, trzeciego 25:21 i ostatecznie w całym meczu zwyciężył 3:0, umacniając się w czołówce rozgrywek I ligi mazowieckiej kadetów.

Olimp Ostrołęka - Plas Warszawa 3:0 (26:24, 25:15, 25:20)