UKS Olimp Ostrołęka w eliminacjach Mistrzostw Mazowsza w minisiatkówce

Siatkówka 09 maja 2021 0 Komentarzy

Najmłodsi siatkarze UKS Olimp Ostrołęka w ubiegły weekend walczyli w turniejach eliminacyjnych Mistrzostw Mazowsza w minisiatkówce. Jak poszło dwójkom, trójkom i czwórkom z ostrołęckiego klubu?

Najmłodsi siatkarze UKS Olimp Ostrołęka w ubiegły weekend walczyli w turniejach eliminacyjnych Mistrzostw Mazowsza w minisiatkówce. Jak poszło dwójkom, trójkom i czwórkom z ostrołęckiego klubu?

Dwójki

Najmłodsi siatkarze UKS Olimp wystąpili w turnieju eliminacyjnym Mistrzostw Mazowsza w minisiatkówce w kategorii dwójek. Pierwsza drużyna (Jędrek Majkowski i Mikołaj Pawlak) wygrała 4 z 5 spotkań i wygrała grupę stosunkiem małych punktów. Drugi zespół, czyli Adam Staniszewski i Andrzej Zalewski,  zwyciężył w dwóch spotkaniach i był trzeci w grupie. Również trzecie miejsce zajął Olimp III (Wiktor Wojtkowiak, Wiktor Niedźwiedzki, Oskar Bryska) po jednej wygranej i dwóch porażkach. Z kolei zespół Olimp IV w składzie Piotr Brzozowski i Kacper Ślepski przegrał trzy spotkania i zajął czwarte miejsce w grupie.

Trójki

Pod wodzą trener Edyty Zyśk w turnieju eliminacyjnym Mistrzostw Mazowsza walczyli chłopcy w kategorii trójek. Pierwszy zespół (Mateusz Lendzioszek, Bartosz Rakowski, Krzysztof Przybyła) wygrał dwa z czterech meczów. Druga drużyna (Jakub Karnicki, Grzegorz Kania, Kacper Zawalich) oraz trzecia drużyna (Mikołaj Bochenek, Jakub Rejmanowski, Remek Karolak) zebrała cenne doświadczenie, choć tym razem nie udało się odnieść zwycięstwa.

Czwórki

Turniej eliminacyjny Mistrzostw Mazowsza w minisiatkówce chłopców w kategorii czwórek odbył się w ubiegły weekend w Józefosławiu. Jak relacjonuje UKS Olimp, obie drużyny ostrołęckiego klubu trafiły do jednej grupy. W bezpośrednim starciu UKS Olimp I (Franek Pakieła, Piotr Mielnicki, Aleks Białobrzewski, Kacper Wiszowaty, Patryk Świder) pokonał UKS Olimp II (Igor Rawa, Aleksander Lubiak, Jakub Jędrzejczyk, Artur Rostkowski).

Pierwsza drużyna zajęła drugie miejsce w turnieju, druga - trzecie miejsce. Jak podkreślił trener Norbert Majkowski, obie drużyny zagrały dużo lepiej niż w marcowych turniejach. To oznacza, że chłopcy stale się rozwijają. Oby tak dalej!

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.