UKS Piątka na zawodach w Chorzelach: pływała młodzież i mastersi!

Pływanie 02 lutego 2024 0 Komentarzy

W niedzielę 28 stycznia szesnastoosobowa grupa zawodników oraz siedmioosobowa grupa Mastersów UKS Piątka Ostrołęka uczestniczyła w Charytatywnych Zawodach Pływackich w związku z 32. finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zawody odbyły się w Chorzelach i zgromadziły rekordową ilość 120 zawodników. Rywalizacja odbyła się na dystansach 25 i 50 metrowych w stylu dowolnym i każdy zawodnik mógł wystartować tylko jeden raz.

fot. UKS Piątka Ostrołęka

UKS Piątka popłynęła w składzie: Wiktoria Tupacz, Hania Wawrzyńska, Łucja Tomczak, Helena Żerańska, Kalina Łachacz, Laura Laskowska, Julia Pęksa, Tosia Pyskło, Kasia Wianiecka, Justyna Sokołowska, Sylwia Dylak, Kamil Biedrzycki, Bartosz Biedrzycki, Olek Kalinowski, Mikołaj Peczyński, Antek Kalinowski, Mikołaj Walczak, Julian Łachacz, Antek Zdanowski, Adam Tyszka, Adam Hołdyński, Radosław Babiel i Mateusz Laskowski.

zdjecie

- Zawodnicy UKS Piątka Ostrołęka zdobyli 17 medali i bardzo się cieszymy że pomimo ciężkich dwutygodniowych treningów zawodnicy poprawiając rekordy życiowe udowodnili, że to dopiero początek fajnych chwil, które będziemy bardzo długo wspominać. Wielkie brawa należą się również dla naszych najmłodszych talentów: Kalina Łachacz, Julia Pęksa, Tosia Pyskło - to są nasi mali Mistrzowie. Bardzo dobrze również spisała się nasza grupa Mastersów na czele z trenerem startującym Adamem Tyszką zdobywając miejsca na podium i udowadniając, że praca jaka jest wykonywana na treningach nie idzie na marne - relacjonuje klub UKS Piątka.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.