UKS Piątka na zawodach w Ciechanowie. Poznaj wyniki

Pływanie 13 grudnia 2019 2 Komentarze

W sobotę 7 grudnia na pływalni MOSiR w Ciechanowie ponad 300 zawodniczek i zawodników rywalizowało w Grand Prix Ciechanowa z okazji 21-lecia klubu MPKS Orka o Puchar Prezydenta Krzysztofa Kosińskiego.

Trzy złote medale zdobyła najmłodsza zawodniczka UKS Piątka Ostrołęka Zuzanna Zecer na dystansach 25-metrowych: stylem dowolnym z czasem 23,46, stylem klasycznym z czasem 30.56 i stylem grzbietowym z czasem 22,76. W klasyfikacji rocznika 2012 i młodsi pływaczka z Ostrołęki zajęła pierwsze miejsce.

Maciej Romanowski zdobył brązowy medal na 50 m stylem motylkowym z czasem 31,72 (rekord życiowy) oraz był ósmy na 50 m stylem dowolnym.

Piątkę reprezentowali jeszcze: Natalia Skórzewska i Szymon Pliszka.