UKS Piątka Ostrołęka. Popłynęły po medale i rekordy życiowe

Tenis ziemny 26 grudnia 2020 0 Komentarzy

We wtorek 22 grudnia na pływalni WOSiR Wyszków zawodniczki UKS Piątka Ostrołęka uczestniczyły w zawodach pływackich o Puchar Sprintu z okazji 20-lecia istnienia sekcji pływackiej UKS Polonez Wyszków "Bijemy Rekordy Życiowe".

Klub UKS Piątka reprezentowała trzyoosobowa grupa zdolnych pływaczek: Zuzanna Zecer, Antonina Szczubełek i Maja Szukiewicz, które wywalczyły łącznie cztery medale.

Na wyróżnienie zasługuje Zuzanna Zecer, która zdobyła dwa złote medale - jeden złoty medal na 25 m stylem dowolnym z czasem 19,93 - rekord życiowy oraz drugi złoty medal na 25 m stylem grzbietowym z czasem 22,26 - także rekord życiowy. Zuzia również w klasyfikacji generalnej rocznika 2012 zajęła pierwsze miejsce.

Kolejne młode pływaczki, które zasługują na wyróżnienie, to Antonina Szczubełek która zdobyła brązowy medal na 50 m stylem dowolnym z czasem 42,55 - rekord życiowy oraz Maja Szukiewicz, zdobywając również brązowy medal na 25 m stylem dowolnym z czasem 20,99.