UKS Piątka Ostrołęka. Trzy medale Zuzi Zecer

Pływanie 23 listopada 2020 0 Komentarzy

Zawodniczka Piątki Ostrołęka Zuzanna Zecer ma za sobą udane starty. Ośmioletnia pływaczka pokazała klasę na zawodach w Warszawie.

14 listopada na krytej pływalni OSiR Żoliborz Warszawa odbyła się pierwsza runda ogólnopolskich zawodów Od Młodzika do Olimpijczyka,która w porannym bloku zgromadziła roczniki dziewcząt 2012,2011 oraz 2010. Do walki w nich stanęły również najmłodsze zawodniczki UKS Piątki Ostrołęka - Zuzanna Zecer (rocznik 2012) oraz Antonina Szczubełek (rocznik 2010).

Złoty medal na 50 m stylem motylkowym z czasem 48.20 zdobyła Zuzanna Zecer. Najmłodsza pływaczka miała okazje stanąć na podium po raz drugi lecz na 50 metrów stylem grzbietowym z czasem 47,28 otrzymała dyskwalifikacje za przedwczesny start i tym samym straciła złoty medal.

Na uwagę zasługuje również występ Antoniny Szczubełek, która startowała na 100 metów stylem klasycznym oraz po raz pierwszy na 100 m stylem zmiennym. Pływaczka poradziła sobie bardzo dobrze i mamy nadzieje że w następnych startach z całych swoich sił powalczy o dobre miejsca.

Tymczasem kolejny udany start zapisała na swoim koncie zawodniczka UKS Piątka Ostrołęka Zuzanna Zecer. Tym razem pływaczka z naszego klubu wzięła udział w zawodach pływackich które odbyły się 18 listopada na pływalni Polonez OSiR Targówek Warszawa.

Do rywalizacji w Pierwszym Kroku Pływackim (rocznika 2012) przystąpiło ponad 150 zawodniczek i zawodników z 13 klubów. Zuzia zdobyła złoty medal na 50 metrów stylem motylkowym z czasem 46,04 poprawiając rekord życiowy o dwie sekundy oraz brązowy medal na 50 metrów stylem grzbietowym z czasem 48,27.

- Zuzia udowodniła że jest utalentowaną zawodniczką i mamy nadzieję że dobra wykonana praca na treningach będzie skutkować dobrymi wynikami na następnych zawodach - komentuje trener UKS Piątka.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.