UKS Piątka Ostrołęka. Złota Zuzia, udany start Antka

Pływanie 23 listopada 2022 0 Komentarzy

W sobotę 19 listopada na jednym z najpiękniejszym obiekcie w Polsce, 25-metrowej pływalni Aqua-Lublin odbyły się drugie eliminacje w sezonie 2022/2023 Ogólnopolskich zawodów pływackich dla dzieci i młodzieży w ramach programu Od Młodzika Do Olimpijczyka. W dwóch blokach uczestniczyło ponad 815 zawodniczek i zawodników z 63 klubów z Polski w tym dwójka zawodników UKS Piątka Ostrołęka - Zuzanna Zecer oraz Antoni Golan.

Zuzia Zecer zdobyła dwa złote medale na 100 m stylem dowolnym z czasem 1:14.11 (rekord życiowy) oraz na 50 m stylem motylkowym z czasem 35,29. Antek Golan zajął piąte miejsce na 50 m stylem motylkowym z czasem 39,16 (rekord życiowy) oraz był dziewiąty na 100 m stylem dowolnym z czasem 1,16,29 (rekord życiowy).

- Zuzia jest młodziutką zawodniczką która z każdym następnym startem tylko przybliża się do swoich malutkich marzeń i które udaje jej się realizować w stu procentach, zaś Antek w ciągu półtora roku zrobił bardzo duży krok do przodu i pokazał że jest już bardzo blisko czołówki swojego rocznika - podkreślają trenerzy Piątki.

Opiekunem zawodników był trener Rafał Golan.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.