Derby dla ULKS Ołdaki!

Piłka nożna 19 października 2024 0 Komentarzy

W emocjonującym spotkaniu ligi okręgowej, ULKS Ołdaki okazał się lepszy od Kurpika Kadzidło, wygrywając 3:0.

Pierwsza połowa meczu nie przyniosła rozstrzygnięć. Wszystko zmieniło się po przerwie. Na listę strzelców wpisali się Damian Szabłowski, Daniel Siemborski i Adrian Mleczek, a ekipa gospodarzy skończyła z wynikiem 3:0.

To zdecydowane zwycięstwo pozwala ULKS Ołdaki umocnić swoją pozycję w tabeli ligi okręgowej, zwyciężając po raz siódmy w jedenastym meczu. Drużyna z Ołdak zaprezentowała dziś dobrą skuteczność i zasłużenie cieszyła się z trzech punktów. Kurpik Kadzidło natomiast będzie musiał szybko zapomnieć o tej porażce i skupić się na następnych meczach.

ULKS Ołdaki - Kurpik Kadzidło 3:0 (0:0)