ULKS Ołdaki powiększa przewagę w A Klasie [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 30 października 2022 0 Komentarzy

Sporo emocji przyniósł kibicom mecz na szczycie A Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. W Ołdakach miejscowy ULKS pokonał Opię Opinogóra 3:1.

Ołdaki świetnie rozpoczęły mecz, bo już w 7. minucie Daniel Siemborski uderzył z rzutu wolnego, a piłka po rykoszecie zmyliła bramkarza gości. To była jedyna bramka w pierwszych 45 minutach, ale po przerwie zobaczyliśmy kolejne.

W 54. minucie akcja oskrzydlająca lewą stroną, precyzyjne, płaskie dośrodkowanie i mocny strzał Szymona Brzostka daje radość kibicom gospodarzy. W 69. minucie było już 3:0 dla ULKS - Krzysztof Ruszczyk uderzył z szesnastu metrów, piłkę próbował blokować jeden z obrońców gości, po rykoszecie zmyliła ona bramkarza i wpadła do siatki.

Goście strzelili jeszcze bramkę ustalającą wynik meczu na 3:1 - z rzutu karnego trafił Damian Matusiak. ULKS zdobył trzy punkty i odskoczył Opii na cztery "oczka".