ULKS Ołdaki rozbił Wkrę Radzanów 7:1!

Piłka nożna 08 września 2024 1 Komentarz

W ostatniej kolejce ligi okręgowej doszło do prawdziwej bramkowej uczty w Ołdakach. Miejscowy ULKS zdeklasował na własnym boisku Wkrę Radzanów, wygrywając aż 7:1. Gospodarze od początku meczu dominowali na boisku i nie pozostawili złudzeń co do tego, która drużyna jest lepsza.

Już w 5. minucie spotkania wynik otworzył Szymon Brzostek. Gospodarze nie zamierzali na tym poprzestać i z minuty na minutę zwiększali swoją przewagę. Po nieco ponad kwadransie gry podwyższył Damian Szabłowski, a tuż przed przerwą ten sam zawodnik zdobył swoją drugą bramkę w meczu.

Gościom z Radzanowa udało się zdobyć honorową bramkę, , ustalając wynik pierwszej połowy na 3:1, jednak gospodarze nie zamierzali odpuszczać. W drugiej połowie ponownie pokazali swoją skuteczność. Brzostek zdobył swoją drugą bramkę w meczu, a następnie do siatki trafili Karol Małkowski, Kacper Szulnicki i Krzysztof Ruszczyk.

To było jak do tej pory najwyższe zwycięstwo ULKS Ołdaki w tym sezonie. Gospodarze zaprezentowali się jako bardzo dobrze zorganizowana i skuteczna drużyna. Z kolei Wkra Radzanów nie była w stanie nawiązać wyrównanej walki i musiała uznać wyższość rywali.

ULKS Ołdaki - Wkra Radzanów 7:1 (3:1)