Unia Basket triumfowała w Siedlcach. Trwa dobra passa ostrołęckich koszykarek

Koszykówka 30 października 2023 3 Komentarze

Trzeci mecz i trzecia pewna wygrana. Koszykarki Unii Basket Ostrołęka w lidze U15 pokazują się naprawdę z dobrej strony, zajmując pierwsze miejsce.

Mecz z Basketem Siedlce przebiegał w większości pod dyktanto Unii Basket. Tylko w drugiej kwarcie nieznacznie lepszą zdobycz punktową zanotowały gospodynie, w pozostałych kwartach przewaga była po stronie podopiecznych Tomasza Pierzchały.

Efekt? Pewna wygrana. Najwięcej punktów zdobyła Amelia Zabielska - 25, Blanka Podsadny dołożyła 22 "oczka", Oliwia Woźniak - 18, Maja Kaczmarczyk - 11, a Zuzanna Nowak - 6.

UKS Basket Siedlce - MUKS Unia Basket Ostrołęka 61:82 (15:24, 19:16, 7:20, 20:22)