Unia Basket zmiażdżyła Jagiellonkę

Koszykówka 16 października 2010 Komentarzy

Nie będą mile wspominać swojej wyprawy na Kurpie młode koszykarki Jagiellonki Warszawa. W rozegranym dzisiaj meczu inaugurującym nowy sezon zawodniczki Unii Basket Ostrołęka prowadzone przez Macieja Kruszewskiego zmiażdżyły swoje rywalki ze stolicy wygrywając pewnie 93:28. Już od pierwszych minut spotkania widać było kto będzie nadawał ton temu spotkaniu. Ostrołęczanki były zdecydowanie bardziej skuteczne, a przede wszystkim prowadziły grę w taki sposób, że ich przeciwniczki niemal nie wychodziły ze swojej połowy...

MUKS Unia Basket Ostrołęka - UKS Jagiellonka Warszawa 93:28 (22:6, 21:8, 26:7, 24:7)

Punkty dla Unii: Paulina Jarka 21, Grzyb 14, Snarska 14, Patrycja Jarka 10, Więckowska 10, Dudarew 8, Jakubiak 8, Michalska 4, Palkowska 2, Stachacz 2, Jachimczyk 0.