V liga. Punkt Narwi na terenie lidera. Niebiesko-czerwoni zatrzymali MKS Przasnysz

Piłka nożna 29 maja 2024 8 Komentarzy

Narew Ostrołęka zremisowała z MKS Przasnysz 2:2 w wyjazdowym meczu V ligi mazowieckiej. Punkt jest tym cenniejszy, że wywalczony z liderem na jego terenie.

Narew wystąpiła w tym meczu w okrojonym składzie - zabrakło m.in. Ziemaka, Modzelewskiego i Świderskiego. Trener Łukasz Bałazy musiał łatać skład, ale zrobił to w taki sposób, że udało się powstrzymać lidera na jego terenie.

Zaczęło się najgorzej, jak tylko mogło - w 1. minucie Smoliński wyprowadził MKS na prowadzenie. Ale w 10. minucie po asyście Bruno Vileli wyrównał Damian Gałązka. Później to Narew wyszła na prowadzenie - Vilela do Olesińskiego i było 2:1. Brazylijczyk w tym meczu dogrywał precyzyjnie, a jego koledzy potrafili to wykorzystać.

Jeszcze przed przerwą MKS wyrównał - do siatki trafił były gracz Narwi Kamil Jastrzębski. Do przerwy 2:2 i taki wynik nie uległ już zmianie w drugiej połowie. Biorąc pod uwagę fakt, że Narew grała na terenie wyżej notowanej ekipy, pewnej już awansu do IV ligi, to cenny punkt. I kolejny plus dla trenera Łukasza Bałazego, pod wodzą którego Narew w pięciu meczach schodziła z boiska pokonana tylko raz.

MKS Przasnysz - Narew Ostrołęka 2:2 (2:2)

• 1' Smoliński; 37' Jastrzębski - 10' Gałązka; 24' Olesiński

Narew Ostrołęka: Stepnowski – Szmigiel, Bandorowicz, Bajor, Gałązka – Ciężar, Wesley (90. Dąbrowski), Vilela – Bąk (65. Klec), Olesiński (75. Domian), Borowiecki (80. Banach).