zdjecie 8073

Victoria z medalami. Sukcesy Falkowskiego i Góreckiego

Sporty walki 14 stycznia 2019 0 Komentarzy

Z kompletem dwóch medali reprezentacja Victorii Ostrołęka wróciła z VII Otwartych Mistrzostwa Polski Sztuk Walk Federacji WKSF I UFR.

Z kompletem dwóch medali reprezentacja Victorii Ostrołęka wróciła z VII Otwartych Mistrzostwa Polski Sztuk Walk Federacji WKSF I UFR.

Pierwszym reprezentantem Victorii był Filip Falkowski startujący w kategorii Senior KickLight do 85 KG, w walce półfinałowej zmierzył się z Cezarym Grabowskim z KMSW Łuków. Filip realizował założenia taktyczne i kontrolował walkę. Po zakończeniu walki sędziowie stosunkiem 2:1 wskazali zwycięstwo rywala Filipa, co wzbudziło dużo kontrowersje wszystkich osób oglądających tą walkę. Tym samym Filip Falkowski zajął trzecie miejsce podczas tego turnieju.

W formule K1, najbardziej widowiskowej i najtwardszej z formuł kickboxingu, wystąpił Patryk Górecki, startujący do 75 kg senior. W walce półfinałowej spotkał się z Szymonem Wiśniewskim z Akademii Mieszanych Sztuk Walki Włocławek. Patryk zdominował rywala doprowadzając do dwóch liczeń przeciwnika. Sędziowie jednogłośną decyzją przyznali wygraną Patryka Góreckiego. W finale rywalem Patyka był Michał Rykowski z Akademii Walk Mława. Po trzech rundach walczący bardzo inteligentnie Patryk punktował przeciwnika nie dając jemu żądnych szans. Po zakończeniu walki to jego ręka powędrowała w górę i tym samym zdobył złoty medal.  

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.