VII Bieg Pamięci Marynarzy i Ułanów. Zobacz wyniki

Lekkoatletyka 08 października 2019 2 Komentarze

Ponad 230 zawodników i zawodniczek wzięło udział w Biegu Pamięci Marynarzy i Ułanów poległych w 1920 roku na ziemi rzekuńskiej. Wydarzenie sportowo-patriotyczne, zorganizowane zostało przez KS Arco Ławy po raz siódmy.

Najlepszy w biegu na 10 kilometrów był Bartłomiej Osior z Wydmin - czas 00:32.55. Drugie miejsce zajął Patryk Drężek z Agro Metal Ostrołęka - 00:33.01, a trzecie Jakub Ołowski (Wydminy) - 00:34.04. Wśród pań najszybciej do mety dotarła Beata Osior (Wydminy) - 00:41.50, druga była Magdalena Parchowska - Agro Metal Ostrołęka (00:42.06), a trzecia Dorota Korzep-Czekalska (00:42.52).

W klasyfikacji drużynowej wygrała Wioska Biegaczy, wyprzedzając Agrometal, Biegamy dla Zdrowia i BBL Ostrołęka.