Volley bez punktów w Kobyłce. Hit sezonu dla Polcanexu

Siatkówka 12 marca 2023 8 Komentarzy

Drużynie SPS Volley Ostrołęka nie udał się wyjazdowy mecz na szczycie I ligi mazowieckiej siatkarzy. Ostrołęczanie przegrali 0:3 i tracą do lidera z Kobyłki już cztery punkty. Hit sezonu został rozstrzygnięty dość szybko...

Już początek meczu Polcanexu z Volleyem pokazał, że ekipa gospodarzy jest mocno zmotywowana do walki z wiceliderem z Ostrołęki. Miejscowym wychodziło wszystko i wygrali oni tego seta do 11. W drugiej partii było lepiej w wykonaniu podopiecznych Arkadiusza Piasty, ale nadal wyraźnie lepiej grał Polcanex, wygrywając 25:19.

Trzecią odsłonę także lepiej rozpoczęła drużyna gospodarzy. Choć część strat udało się odrobić, to finalnie ekipa Polcanexu wygrała także tego seta, zwyciężając w całym meczu 3:0. Tym samym liderująca drużyna z Kobyłki ma teraz 42 punkty, druga w tabeli drużyna z Ostrołęki - 38.