Volley Ostrołęka ograł KTS. Wkrótce ligowy hit

Siatkówka 04 marca 2023 4 Komentarze

SPS Volley Ostrołęka odniósł kolejne zwycięstwo w I lidze mazowieckiej. Podopieczni Arkadiusza Piasty w trzech setach rozprawili się z KTS Flot Iskra Warszawa.

Siatkarze SPS Volley pewnie wygrali w trzech setach (25:15, 25:19, 25:23), tym samym rewanżując się ekipie Flotu Iskry Warszawa za niespodziewaną listopadową porażkę na terenie przeciwnika. Tym razem nie było już żadnych wątpliwości, co do tego, która drużyna drużyna jest lepsza.

Volley wygrał po raz trzynasty w sezonie (na 15 rozegranych meczów). Wielkimi krokami zbliża się hit ligowy - mecz z Polcanex Kobyłka, czyli dwóch najlepszych ekip w I lidze mazowieckiej. Volley zagra z siatkarzami z Kobyłki 12 marca na wyjeździe i to starcie może zdecydować o tym, kto w ligowych rozgrywkach zajmie pierwsze miejsce.