Volley Ostrołęka zaczyna grę o II ligę

Siatkówka 13 kwietnia 2023 0 Komentarzy

Siatkarze SPS Volley Ostrołęka już w piątkowy wieczór rozpoczną rywalizację o awans do II ligi. Pierwszym etapem jest turniej półfinałowy - w którym podopieczni Arkadiusza Piasty zagrają w Żychlinie.

Sunbroker KPS Gietrzwałd, Tarnovia Volleyball i Volley Team Żychlin będą rywalami SPS Volley Ostrołęka w turnieju półfinałowym o awans do II ligi. Zespół z Gietrzwałdu to mistrz III ligi warmińsko-mazurskiej, drużyna z Żychlina to mistrz ligi łódzkiej, a Tarnovia była trzecia w lidze wielkopolskiej, ale dostała szansę od PZPS i zagra w półfinale.

Turniej startuje w piątek 14 kwietnia. Na początek o godz. 17:00 Volley Ostrołęka zmierzy się z KPS Gietrzwałd, a później Tarnovia zagra z Volley Team Żychlin.

W sobotę ostrołęczanie zagrają o 17:00 z gospodarzami z Żychlina, drugą parę tego dnia stworzą ekipy z Gietrzwałdu i Tarnowa Podgórnego. Koniec turnieju w niedzielę - o 11:00 Volley-Tarnovia, a na zakończenie Żychlin-Gietrzwałd. 

Do turnieju finałowego o awans do II ligi awansują dwie najlepsze ekipy tego turnieju. Trzymamy kciuki za ostrołęckich siatkarzy.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.