Volley zwycięża i czeka na mecze rywali

Siatkówka 01 lutego 2014 Komentarzy

SPS Volley Ostrołęka pokonał Start Lipowiec Kościelny w wyjazdowym meczu 10. kolejki IV ligi mazowieckiej w siatkówce. Podopieczni Karola Zubrzyckiego i Arkadiusza Piasty wygrali mecz, nie tracąc w nim nawet jednego seta.

Niespodzianką pachniało tylko w secie trzecim, w którym gospodarze doprowadzili do remisu 23:23. Ostatecznie jednak zawodnicy z Ostrołęki wytrzymali presję i udanie zakończyli mecz, zwyciężając 3:0. Tym samym Volley powtórzył wynik pierwszego meczu między obiema ekipami.

Czwartoligowcy z Ostrołęki zakończyli już pierwszą fazę rozgrywek. W dziesięciu meczach zgromadzili 20 punktów i znajdują się na drugim miejscu w tabeli. Wyprzedzić ich może jednak Gwardia Legionowo, która ma jeden mecz mniej a traci do Volleya jedno "oczko". Rundę zasadniczą IV ligi wygrała Iskra Volley Zielona.

SPS VOLLEY Ostrołeka - UKS Start Lipowiec Kościelny 3:0 (25:19 , 25:12 , 25:23)

Skład: Cezary Ossowski, Łukasz Kadłubowski, Arkadiusz Piasta, Karol Zubrzycki, Daniel Mierzejewski, Michał Zalewski, Adam Jakubowski.