W dziesiątkę do zwycięstwa! Rzekunianka zagrała ambitnie [WYNIKI, TABELA]

Piłka nożna 16 września 2024 0 Komentarzy

W meczu pełnym emocji i niespodziewanych zwrotów akcji, Rzekunianka Rzekuń odniosła cenne zwycięstwo na wyjeździe z GKS Strzegowo. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1 dla gości, którzy przez większą część meczu grali w dziesiątkę.

Już w 30. minucie meczu, sytuację skomplikowała czerwona kartka dla bramkarza Rzekunianki, Adama Grażulewicza. Wydawało się, że ten obrót wydarzeń może zaważyć na losach spotkania. Mimo gry w osłabieniu, piłkarze z Rzekunia nie poddali się i wykazali się niesamowitą determinacją.

W 53. minucie prowadzenie dla gości uzyskał Kacper Sokołowski. Jego trafienie dodało skrzydeł zawodnikom Rzekunianki, którzy z jeszcze większą motywacją walczyli o zwycięstwo. Jednak radość gości nie trwała długo, ponieważ w 61. minucie Daniel Gatyński doprowadził do wyrównania.

Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się remisem, w 67. minucie ponownie popisał się Kacper Sokołowski, zdobywając swoją drugą bramkę w tym spotkaniu i ustalając wynik na 2:1 dla Rzekunianki.

To zwycięstwo jest tym cenniejsze, że zostało odniesione w bardzo trudnych warunkach. Gra w dziesiątkę przez większą część meczu to nie lada wyzwanie, a piłkarze Rzekunianki poradzili sobie z nim znakomicie. Ta wygrana z pewnością podniesie morale zespołu i będzie dodatkową motywacją w dalszej części sezonu.

GKS Strzegowo - Rzekunianka Rzekuń 1:2 (0:0)

Grażulewicz - Abramczyk, Wasilewski, Zięba, Skrodzki (31. Skierkowski), Szczepanek (70. Laska), Lutrzykowski, Dmochowski, Trzciński (62. Gietek), Kaczyński (90+1. M. Rogoziński), Sokołowski.