zdjecie 7405
zdjecie 7405

W kadzidlańskim turnieju walczyli do upadłego

Piłka nożna 30 stycznia 2017 3 Komentarze

Wczoraj w Kadzidle odbył się halowy turniej piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Kadzidło i Przewodniczącego Rady Gminy. Po zaciętych bojach z udziałem 24 drużyn najlepsza okazała się ekipa Stacji Paliw Deptuła Kadzidło.

Wczoraj w Kadzidle odbył się halowy turniej piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Kadzidło i Przewodniczącego Rady Gminy. Po zaciętych bojach z udziałem 24 drużyn najlepsza okazała się ekipa Stacji Paliw Deptuła Kadzidło.

Mecze grupowe w halach w Kadzidle i Chudku rozpoczęły się już o godzinie 9.00, każde spotkanie rozgrywane było przez 10 minut. Z czterech sześciozespołowych grup do dalszej fazy wychodziły po dwa zespoły. W grupie A najlepsi okazali się Dziady i Bogowie, w grupie B - Theofores Zbójna i Tiki Taka, w grupie C - Po Ibizie i Kurpie Zielone, a w grupie D - Unglass Łomża i Stacja Paliw Deptuła Kadzidło.

Mecze ćwierćfinałowe okazały się emocjonujące, gdyż aż trzy z czterech meczów zakończyły się jednobramkową przewagą jednej z drużyn. W pierwszy meczu Dziady pokonały Po Ibizie 1:0, a minimalne zwycięstwa zanotowały także ekipy Theofores Zbójna (2:1 z Unglass Łomża) i Stacja Paliw Deptuła (1:0 z Tiki Taką). Czwartym półfinalistą zostali Kurpie Zielone po wygranej z Bogami 3:0. Nie mniej emocji było w półfinałach. Mecz Kurpii Zielonych ze Stacją Paliw Deptuła zakończył się remisem 1:1 i o awansie do finału rozstrzygały rzuty karne. Lepiej wykonywali je gracze drugiego z wymienionych zespołów. Finalistą został też zespół Dziadów po zwycięstwie 1:0 nad Theofores Zbójna.

Ekipa Theofores zmierzyła się w meczu o trzecie miejsce z Kurpiami Zielonymi. Po ciekawym spotkaniu zwyciężyli Kurpie 2:1 i tym samym to oni stanęli na najniższym stopniu podium. W finale Stacja Paliw Deptuła Kadzidło pokonała Dziadów 2:1. Rywalizacja w halowych turniejach w powiecie ostrołęckim dla wielu z piłkarzy jest nie tylko dobrą zabawą, ale także elementem przygotowań do rozgrywek wiosennych w regionalnych ligach. Na parkiecie zobaczyć można było bowiem wielu graczy z lokalnych zespołów.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
10:00, 30 stycznia 2017

Dziad

Dziady yyy!!!!  


...
10:38, 30 stycznia 2017

Gość

tylko stacja!!


...
12:22, 30 stycznia 2017

Gość

Theoforos - literówka jest ;)Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.