W końcu wyjazdowe przełamanie! Korona Ostrołęka wygrała z Mazovią

Piłka nożna 27 października 2018 29 Komentarzy

Korona Ostrołęka pokonała Mazovię Mińsk Mazowiecki 2:1 w wyjazdowym spotkaniu 13. kolejki IV ligi mazowieckiej, gr. północnej. Tym samym udało się przerwać wyjazdową serię meczów bez zwycięstwa.

Był to szósty wyjazdowy mecz Korony w tym sezonie. Dotychczasowy bilans nie napawał optymizmem - pięć porażek. Ale każda seria kiedyś się kończy i 27 października zakończyła się właśnie ta mało pozytywna seria. Do przerwy Korona przegrywała 0:1, ale w drugiej połowie bramki Macieja Staszczuka i Jakuba Laski pozwoliły na wygraną 2:1.

Zapraszamy na kolejny mecz domowy. 3 listopada o godz. 13.30 na stadionie przy ul. Witosa Korona Ostrołęka zmierzy się z MKS Przasnysz.

Mazovia Mińsk Mazowiecki - Korona Ostrołęka 1:2 (1:0)

...
15:23, 27 października 2018

Paweł

Kulik wygrał 1 turę to i koroniarze wygrali pierwszy mecz na wyjeździe hahaha a teraz wszyscy z klubu do urn i głosować na Pana Kulika hah

15:44, 27 października 2018

Wystarczy popatrzeć na ankietę profilu spotted ostrołęka że młodzi zawodnicy grający w seniorach głosują na Kulika, a na Kotowskiego starszyzna bo jest obawa o klub i o posadki w mosir

...
15:57, 27 października 2018

rzadzić trzeba umieć a jakie zaplecze ma pan kulik?

carlo

wszyscy piłkarze Narwii młodzi i byli głosować na Kulika  chyba wiecie jak pisowcy was spuścili

Do J

Tak masz rację ,widać po ilości kibiców na meczach Korony.Nie zaklinaj rzeczywistości ,Korona nigdy nie miała i nie bedzie mieć kibiców

...
20:48, 27 października 2018

nie jesteś kibicem Korony - Twój wybór..., ale my prawdziwi kibice jesteśmy dumni z naszych chłopaków. BRAAAWO !!! :-)

...
21:25, 27 października 2018

pokażta jutro jak się kopie w pokrzywnicy

...
00:48, 28 października 2018

A

Wolilmy nie mieć kibicow i w spokoju mecz na poziomie obejrzeć niż takich jak wy którzy wyzywają  i cala ostrołęka sie wstydzi bo krzykną 3 razy na meczu jak panienki

...
08:30, 28 października 2018

Koroniarz

Proszę odsunąć sport-od polityki pod artykułem o meczu. Dziękuje. Ja akurat nie popieram pana Kotowskiego ani kulika. Tylko frycu.

Borowik

Teraz to za wcześnie na Kulig.Kulig organizuje się w lutym -ha.ha.ha.

16:53, 28 października 2018

Jak ma być wyjazd to porażka 2-0.....co się dzieje z tą drużyną?

...
16:58, 28 października 2018

Narew z Kadzidłem wygra ale pojedzie na słabe boisko do Kuczborka i będzie znów ciężko

...
17:03, 28 października 2018

Szkoda mi Koska ale jest już spalony i pozostanie mu granie jedynie w lidze siódemek:)

...
17:24, 28 października 2018

Po

Ram pam pam korona pięknie wygrywa na trudnym terenie a narew przegrywa na wsi , przepiękne wyczucie trenera przy zmianie zawodników w drugej połowie , 15 sekund później brameczka ale w nie to stronę