W kwietniu rusza Ostrołęcka Liga Piłki Nożnej [ZAPISY]

Piłka nożna 10 marca 2022 0 Komentarzy

Miasto Ostrołęka i MZOS-TiIT w Ostrołęce zapraszają do udziału w Ostrołęckiej Lidze Piłki Nożnej pod patronatem Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika. Start rozgrywek został zaplanowany na piątek 1 kwietnia, a rozgrywki potrwają do połowy czerwca 2022 r.

Garść informacji o lidze:
  • Planowany jest udział 12 zespołów.
  • Drużyny co piątek w godz. 19:00-21:30 rozgrywać będą spotkania OLPN na dwóch przygotowanych boiskach – sztucznej nawierzchni przy ul. Witosa 1.
  • Mecze będą trwały 2×20 minut z pięciominutową przerwą techniczną.
  • Na boisku będzie mogło przebywać siedmiu zawodników (w tym bramkarz), a składy drużyn będą mogły liczyć 14 zawodników oraz kierownika/opiekuna drużyny.
Warunkiem uczestnictwa w OLPN są:
  • wiek – ukończenie 18 roku życia w dniu rozpoczęcia rozgrywek,
  • uiszczenie wpisowego przez drużynę w kwocie 600 zł – przelewem na konto organizatora na 7 dni przed rozpoczęciem rozgrywek: PKO BP nr: 62 1020 3802 0000 1002 0164 8393.
Organizator przygotował medale, puchary i nagrody dla najlepszych uczestników oraz pamiątkowe upominki dla pozostałych zespołów. Na zakończenie rozgrywek zostanie przygotowany poczęstunek oraz uroczyste podsumowanie OLPN. Z każdej kolejki będą przedstawiane relacje foto i tekstowe z aktualną tabelą oraz wynikami.
 
Nie ma limitów jeśli chodzi o zawodników uczestniczących jednocześnie w rozgrywkach PZPN. Lista zapisanych drużyn będzie podawana i aktualizowana na stronie i w mediach społecznościowych organizatora rozgrywek.
 
Zapisy i kontakt:
Regulamin rozgrywek oraz szczegółowe informacje dostępne na stronie internetowej organizatora. 
 
zdjecie
 
Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.