zdjecie 8073

W Myszyńcu mierzą w górną część tabeli A Klasy

Piłka nożna 07 lipca 2017 4 Komentarze

Piłkarze Aldo Bartnika Myszyniec w sezonie 2017/18 ponownie wystąpią na boiskach A Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Podopieczni Daniela Dziekońskiego awans wywalczyli po znakomitej rundzie wiosennej. Trener myszynieckiej drużyny na łamach miejskiego "Kurpika" nakreślił już cele na nowy sezon.

Rozmowa z Danielem Dziekońskim pojawiła się w "Kurpiku" - biuletynie informacyjnym Urzędu Miasta Myszyniec. Trener Aldo Bartnika podkreśla, że po udanym sezonie cała kadra zespołu zadeklarowała chęć dalszej gry w miejscowym zespole. To ważna kwestia, pozwoli skupić się na kolejnych celach.

- Na  chwilę  obecną  wszyscy  zawodnicy  zadeklarowali  pozostanie w drużynie i reprezentowanie naszego klubu. Kilku  zawodników musi wyleczyć kontuzje po wyczerpującym sezonie i trochę  odpocząć. A czy planujemy wzmocnienia na nowy sezon? Możliwe, że ktoś dołączy do nas, ale teraz jest za wcześnie żeby mówić o konkretnych nazwiskach - mówi Daniel Dziekoński.

Jaki będzie cel zespołu Aldo Bartnika w nowym sezonie? - Cele  są  jasne: po  pierwsze - utrzymanie  na  tym  poziomie ligowym, a po drugie - górna część tabeli - dodaje trener.

Cały wywiad z Danielem Dziekońskim przeczytasz w "Kurpiku" - do pobrania tutaj.  (2,23 MB)

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
13:53, 07 lipca 2017

Gość

Podobno Murachy idą do LKSu Łomża  


...
16:53, 07 lipca 2017

Gość

Bartnik zagrał fantastyczną wiosnę. Ale pamiętajmy że poprzednio z a klasy spadli przez wystawianie zawodnikow na lewusa. oby teraz sytuacja sie nie powtórzyła.  


...
20:13, 07 lipca 2017

Murachy

Nigdzie sie nie wybieramy  


...
09:17, 08 lipca 2017

powiat

radziłbym myszyniec żeby grał więcej swoimi chłopakami bo zemści się to pięniądze daje miasto po to żeby grali swoiSerwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.