W OKLA Elektro-Energetyka powody do radości. Świetne starty

Lekkoatletyka 19 czerwca 2023 0 Komentarzy

Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka ma powody do dumy. Lekkoatleci OKLA świetnie spisywali się podczas ostatnich zawodów: i mowa zarówno o młodzieży, jak i weterance królowej sportu.

Aleksandra Dobkowska wystartowała w Opolu podczas tamtejszego festiwalu skoków. W konkursie młodzieżowym skoku w wzwyż Ola osiągnęła wynik 168 cm, co jest drugim wynikiem w Polsce w kategorii U18. Dobrze to wróży przed zbliżającymi się mistrzostwami kraju w tej kategorii wiekowej, już 7-9 lipca.

Młodzież świetnie spisała się także podczas finału czwartków lekoatletycznych 2023. Marta Tłoczkowska w skoku wzwyż zajęła trzecie miejsce z wynikiem 145 cm - jak widać, ta dyscyplina w OKLA ma ogromny potencjał. Wyniki wszystkich lekkoatletów OKLA znajdziecie poniżej.

Świetnie spisuje się młodzież, doskonale radzi sobie również weteranka lekkiej atletyki. Ewa Bartosik wygrała Mistrzostwa Polski masters w trójboju sprinterskim w kat. 70. W Toruniu pobiegła na 60, 100 i 200 metrów, osiągając jak zawsze bardzo dobre wyniki.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.