W siatkonogę zagrali po raz piąty (wideo, zdjęcia)

Piłka nożna 03 grudnia 2019 0 Komentarzy

Za nami piąta edycja Mikołajkowego Turnieju Siatkonogi w Rzekuniu. W rywalizacji, organizowanej przez Future is Now przy wsparciu Urzędu Marszałkowskiego i gminy Rzekuń, w kategoriach junior i senior wzięło łącznie udział 47 zawodniczek i zawodników.W kategorii junior zwyciężyli Kacper Sokołowski i Jan Białobrzeski pokonując w finale Adama Szklanko i Michała Sendrowskiego. Mecz o trzecie miejsce zakończył się zwycięstwem dziewcząt - Oli Draby i Magdaleny Dąbrowskiej nad parą Jan Tercjak – Kevin Karwowski.

W kategorii senior bezkonkurencyjna okazała się para Kamil Jastrzębski – Mariusz Marczak, występująca na co dzień w drużynie MZKS Narew Ostrołęka. Marczak i Jastrzębski pokonali w finale stosunkiem 2:0 drużynę złożoną z trzech trenerów ŁKS Łomża - Roberta Cychola, Adriana Mleczka i Alberta Rydzewskiego. Mecz o  trzecie miejsce na swoją korzyść rozstrzygnęła natomiast para Piotr Kamionowski – Łukasz Bałazy pokonując ekipę z Makowa Mazowieckiego Kamila Majkowskiego i Tomasza Kamińskiego.

- Dziękujemy za obecność wszystkim zgłoszonym drużynom i każdemu zawodnikowi z osobna. Turniej Siatkonogi z założenia ma być zabawą dla uczestników i ciekawą odskocznią od zmagań ligowych i treningów w Klubie. Takimi imprezami chcemy pokazywać szczególnie młodym zawodnikom jak ważne są w rozwoju piłkarskim umiejętności techniczne zawodników.  Cieszy fakt, iż w tym roku mogliśmy gościć nowe twarze z okolicznych miast jak i osoby, które są z nami regularnie od samego powstania Mikołajkowego Turnieju Siatkonogi – podsumował Rafał Załęski pomysłodawca wydarzenia.

Materiały - wideo i zdjęcia - oglądacie dzięki organizatorom wydarzenia, Future is Now.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Wideo do artykułu:
Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.